Перещепинська міська об'єднана територіальна громада
Новомосковський район, Дніпропетровська область
Рішення виконкому
від 24 червня 2020р.№ 78
Про зняття статусу службового житла з житлового будинку №78 за адресою: вул. Шевченка, с. Шандрівка та надання дозволу гр. Шевчуку М.В. на приватизацію будинку
Опубліковано 26 червня 2020

Розглянувши лист від 22.01.2020 № 3 заступника голови ліквідаційної комісії Юр’ївського районного відділу ГУМВС України в Дніпропетровській області Мусійчука Є., а також заяву і документи, подані 22.06.2020 гр.Шевчуком Миколою Васильовичем про зняття статусу службового житла та надання дозволу на приватизацію житлового будинку, в якому заявник та члени його сім’ї зареєстровані та постійно проживають на підставі рішення житлово-побутової комісії Юр’ївського РВ ГУ МВС України від 30.12.2010 (протокол №1),  керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», главою 3 Житлового кодексу України, пунктом 6 Положення про порядок надання службових жилих приміщень і користування ними в Українській РСР, затвердженого постановою Ради Міністрів УРСР від 04.02.1988 (зі змінами), Законом України «Про приватизацію державного житлового фонду», виконавчий комітет Перещепинської  міської  ради

В И Р І Ш И В :

1.  Зняти статус службового житла з житлового будинку №78 за адресою: вул. Шевченка, с. Шандрівка Юр’ївського району   Дніпропетровської області у зв’язку з тим, що відпала потреба в такому його використанні.

2.   Надати дозвіл  гр. Шевчуку Миколі Васильовичу та членам його сім’ї на приватизацію житлового будинку №78 за адресою: вул. Шевченка, с.Шандрівка, Юр’ївського району Дніпропетровської області.              

3. Гр. Шевчуку М.В. та членам його сім’ї звернутись до  комунального підприємства «Павлоградське міжміське бюро технічної інвентаризації» для виготовлення відповідних документів на право власності.

4. Координацію роботи щодо виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради ПОГОРІЛУ Н.С.,  контроль  -  на постійну депутатську комісію міської ради з питань планування соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів, з питань інвестицій, регуляторної політики, торгівлі, послуг та розвитку підприємництва, з питань власності, комунального майна та приватизації (голова комісії – ЛОМАКА І.І.).

 В.о. міського голови                                                                 М.Г. КОПИТЬКО

Додатки
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux