Перещепинська міська об'єднана територіальна громада
Новомосковський район, Дніпропетровська область
Рішення виконкому
від 28 серпня 2019р.№ 212
Про присвоєння адреси житловому будинку гр. Гончара С.М
Опубліковано 04 вересня 2019

Розглянувши заяву гр. Гончара Станіслава Михайловича,  зареєстрованого за адресою: *******, м. Перещепине, Новомосковського району Дніпропетровської області, про присвоєння адреси новозбудованому житловому будинку, що знаходиться на присадибній земельній ділянці, кадастровий номер 1223210500:03:003:0168, яка належить йому на праві приватної власності  згідно з витягом  з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності від 13.02.2018 №113799059, керуючись Законом України "Про місцеве самоврядування в Україні", Законом України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», виконавчий комітет  Перещепинської міської ради           

В И Р І Ш И В :

1. Присвоїти адресу новозбудованому житловому будинку гр. ГОНЧАРА Станіслава Михайловича, а саме: вул. *****, 43 (сорок три), Новомосковський район, Дніпропетровська область.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію міської ради з питань земельних відносин та земельного кадастру, з питань планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою (КОБЕЗА А.М.).

Міський голова                                                               В.І. САВЄЛЬЄВ

Додатки