На минулому тижні проведено ІІІ Відкритий кубок Перещепинського міського голови з міні - футболу. Ігри традиційно відбуваються у зимово - весняний період. Цього року команди учасників люб'язно прийняло селище Гвардійське. За результатами: 1 місце "Гвардія" капітан А.Пульний, Гвардійське; ІІ місце "Легіон" капітан А.Редченко Черкаське; ІІІ місце "Оріль" капітан М.Тєрєхов Перещепине; "За волю до перемоги" команда "Газовик" капітан О.Нестеренко Перещепине. Організатор змагань Григорій Михайлович Бабенко.
ДОЛУЧАЙМОСЯ ДО ХОРОШИХ ТРАДИЦІЙ!!!