Перещепинська міська об'єднана територіальна громада
Новомосковський район, Дніпропетровська область
Рішення виконкому
від 24 червня 2020р.№ 77
Про зняття статусу службового житла з квартири № 73 за адресою: м-н Орільський, буд. №7, м. Перещепине та надання дозволу гр. Швецю П.Л. на приватизацію квартири
Опубліковано 26 червня 2020

Розглянувши лист від 24.06.2020 №06-626/0/20-20  в.о. головного лікаря КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Новомосковської районної ради» Новомосковської РДА Білича С.М., а також заяву і документи, подані 23.06.2020 гр. Швецем Павлом Леонідовичем про зняття статусу службового житла та надання дозволу на приватизацію квартири, в якій заявник та члени його сім’ї зареєстровані та постійно проживають на підставі рішення виконавчого комітету Перещепинської міської ради від 19.05.2010 №93 «Про надання службової квартири на м/р Орільський, 7/73 лікарю Перещепинської  РЛ №2», ордеру № 415 від 31.05.2010, виданого виконавчим комітетом Перещепинської міської ради,  керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», главою 3 Житлового кодексу України, пунктом 6 Положення про порядок надання службових жилих приміщень і користування ними в Українській РСР, затвердженого постановою Ради Міністрів УРСР від 04.02.1988 (зі змінами), Законом України «Про приватизацію державного житлового фонду», виконавчий комітет Перещепинської  міської  ради

В И Р І Ш И В :

1. Зняти статус службового житла з квартири № 73 за адресою: мікрорайон Орільський, будинок № 7, м. Перещепине, Новомосковського району Дніпропетровської області у зв’язку з тим, що відпала потреба в такому його використанні.

 2. Надати дозвіл  гр. ШВЕЦЮ Павлу Леонідовичу та членам його сім’ї на приватизацію квартири №73 за адресою: мікрорайон Орільський, будинок № 7, м. Перещепине,  Новомосковського району Дніпропетровської області.

3. Гр. Швецю П.Л. та членам його сім’ї звернутись до  комунального підприємства «Новомосковське міське бюро технічної інвентаризації» ДОР» для виготовлення відповідних документів на право власності.

4. Координацію роботи щодо виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради ПОГОРІЛУ Н.С.,  контроль  -  на постійну депутатську комісію міської ради з питань планування соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів, з питань інвестицій, регуляторної політики, торгівлі, послуг та розвитку підприємництва, з питань власності, комунального майна та приватизації (голова комісії – ЛОМАКА І.І.).

   В.о. міського голови                                                       М.Г. КОПИТЬКО

Додатки
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux