Перещепинська міська об'єднана територіальна громада
Новомосковський район, Дніпропетровська область
Рішення виконкому
від 25 вересня 2019р.№ 239
Про внесення змін до рішення виконкому Перещепинської міської ради від 28.11.2018 р. № 83 «Про створення житлової комісії при виконавчому комітеті Перещепинської міської ради та затвердження Положення про житлову комісію»
Опубліковано 30 вересня 2019

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», у зв’язку з тимчасовою відсутністю (декретна відпустка) одного з членів житлової комісії при виконавчому комітеті Перещепинської міської ради Ільчак Вікторії Олександрівни, провідного спеціаліста міської ради з юридичних питань, виконавчий комітет Перещепинської міської ради

В И Р І Ш И В: 

          1. Внести зміни в додаток 1 до рішення виконкому Перещепинської міської ради від 28.11.2018 р.  № 83 «Про створення житлової комісії при виконавчому комітеті Перещепинської міської ради та затвердження Положення про житлову комісію», виклавши його в новій редакції (додається).

          2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію міської ради з питань житлової політики, комунального господарства, транспорту, природокористування, охорони довкілля та енергозбереження (голова депутатської комісії - ЛУК’ЯНЕНКО  В.В.).


Міський голова                                                                         В.І. САВЄЛЬЄВ

Додатки