Перещепинська міська об'єднана територіальна громада
Новомосковський район, Дніпропетровська область
Рішення виконкому
від 28 серпня 2019р.№ 213
Про погодження Товариству з обмеженою відповідільністю «АГРОФІРМА ОРІЛЬСЬКА» на видалення гілок дерев
Опубліковано 04 вересня 2019

Розглянувши лист від 28.08.2019 директора Шандрівського відділення ТОВ «АГРОФІРМА ОРІЛЬСЬКА» Володька О.Г., код ЄДРПОУ 30****36, місцезнаходження юридичної особи: с. Керносівка, вул. Кірова, буд.22А, Новомосковський район, Дніпропетровська область, про видалення гілок дерев, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», постановою Кабінету Міністрів України від 01.08.2006 №1045 «Про затвердження Порядку видалення дерев, кущів, газонів і квітників у населених пунктах», виконавчий комітет  Перещепинської міської ради                       

В И Р І Ш И В :

   1. Погодити Товариству з обмеженою відповідальністю «АГРОФІРМА ОРІЛЬСЬКА», код ЄДРПОУ 30****36, видалення гілок дерев у придорожніх смугах автомобільних доріг загального користування, які знаходяться у межах та за межами Шандрівського старостинського округу Перещепинської міської ради.  

 2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію міської ради з питань житлової політики, комунального господарства, транспорту, природокористування, охорони довкілля та енергозбереження (ЛУК’ЯНЕНКО  В.В.).

  Міський голова                                                                       В.І. САВЄЛЬЄВ

Додатки