Перещепинська міська об'єднана територіальна громада
Новомосковський район, Дніпропетровська область
Рішення виконкому
від 28 серпня 2019р.№ 216
Про погодження фізичній особі-підприємцю Лизогубовій О.М. на тимчасове розміщення об’єкту виїзної торгівлі в м. Перещепине
Опубліковано 04 вересня 2019

Розглянувши заяву від 21.08.2019 фізичної особи-підприємця Лизогубової Ольги Михайлівни, зареєстрованої за адресою: вул. Соборна (до перейменування - вул. Леніна), буд.7, кв.96, с. Чечелеве, Кременчуцький район, Полтавська обл., щодо розміщення об’єкту виїзної торгівлі  на День міста Перещепине на території Перещепинської міської ради, керуючись постановою Кабінету Міністрів України від 15.06.2006 №833 «Про порядок провадження торговельної діяльності та правила торгівельного обслуговування населення», ст.ст. 10, 13 Закону України «Про благоустрій населених пунктів», Законом України "Про місцеве самоврядування в Україні", виконавчий комітет Перещепинської міської ради

В И Р І Ш И В :

     1. Погодити фізичній особі-підприємцю ЛИЗОГУБОВІЙ Ользі Михайлівні тимчасове розміщення об’єкту виїзної торгівлі 21 вересня 2019 року в м.Перещепине на День міста а саме:

- карнавально-сувенірна атрибутика та гелієві кульки (2м);

- поп-корн;

- солодка вата; (2м);

- спіральні чипси «Торнадо» (2м).

      2. Зобов’язати фізичну особу-підприємця ЛИЗОГУБОВУ О.М. за декілька днів до початку проведення святкового заходу погодити з Перещепинською міською радою адресу та місце розміщення об’єкту виїзної торгівлі на території м. Перещепине.

       3. Рекомендувати фізичній особі-підприємцю ЛИЗОГУБОВІЙ О.М.:

  • Здійснювати торгівлю з дотриманням чинного законодавства України;
  • Забезпечити належні умови для торгівлі та дотримуватись санітарно-гігієнічних норм; 
  • Утримувати об’єкт торгівлі та прилеглу до нього територію в належному санітарному стані;
  • Укласти договір на вивіз сміття з ДОКП «Перещепинське ВО ЖКГ».

     4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію міської ради з питань планування соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів, з питань інвестицій, регуляторної політики, торгівлі, послуг та розвитку підприємництва, з питань власності, комунального майна та приватизації (ЛОМАКА І.І.).

Міський голова                                                                         В.І. САВЄЛЬЄВ

Додатки