Перещепинська міська об'єднана територіальна громада
Новомосковський район, Дніпропетровська область
Рішення виконкому
від 31 липня 2019р.№ 184
Про погодження фізичній особі-підприємцю Курило Л.Ю. на здійснення виносної торгівлі та тимчасове розміщення дитячих атракціонів в серпні 2019 року на території Перещепинської міської ОТГ
Опубліковано 02 серпня 2019

Розглянувши заяву  від 19.07.2019 ФОП Курило Лариси Юріївни, зареєстрованої за адресою: ******, м. Новомосковськ, Дніпропетровська область, про проведення дитячих розважальних заходів  в серпні 2019 року на території Перещепинської міської ОТГ, керуючись Законом України "Про місцеве самоврядування в Україні", постановою Кабінету Міністрів України від 15.06.2006 №833 «Про порядок провадження торговельної діяльності та правила торгівельного обслуговування населення», ст.ст. 10, 13 Закону України «Про благоустрій населених пунктів», виконавчий комітет Перещепинської міської ради

 В И Р І Ш И В :

     1. Погодити фізичній особі-підприємцю КУРИЛО Ларисі Юріївні проведення дитячих розважальних заходів в серпні місяці 2019 року на території Перещепинської міської ОТГ, а саме:

1) розміщення пересувних тимчасових торгових точок з реалізації продовольчих товарів:

  • солодка вата та попкорн; 
  • іграшки; 

2) Розміщення дитячих атракціонів:

  • надувний батут;
  • 2 надувні гірки  ( 4,0 м  та 1,5 м);
  • дитячий батут з сіткою. 

2. Зобов’язати фізичну особу-підприємця КУРИЛО Л.Ю. за декілька днів до початку проведення дитячих розважальних заходів погоджувати з Перещепинською міською радою адресу та місця проведення таких заходів на території ОТГ.

3. Рекомендувати фізичній особі-підприємцю КУРИЛО Л.Ю.

  • Здійснювати торгівлю з дотриманням чинного законодавства України;
  • Забезпечити належні умови для торгівлі та дотримуватись санітарно-гігієнічних норм;  
  • Утримувати об’єкт торгівлі та прилеглу до нього територію в належному санітарному стані;
  • Укласти договір на вивіз сміття з ДОКП «Перещепинське ВО ЖКГ» м. Перещепине;
  • Під час функціонування дитячих атракціонів забезпечити дотримання норм техніки безпеки та прав споживачів, належний санітарний стан та впорядкування території після завершення роботи.

     4. Відповідальність за безпеку, збереження життя і здоров’я відвідувачів дитячих атракціонів несе фізична особа-підприємець КУРИЛО Л.Ю.

     5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань міжнародного співробітництва, інформаційної політики, молоді, спорту та туризму, соціального захисту, охорони здоров’я, материнства та дитинства,  з питань освіти, науки, культури, мови, прав національних меншин (МЕЛЬНИК Л.Й.).

В.о. міського голови                                                                М.Г. КОПИТЬКО

Додатки