Перещепинська міська об'єднана територіальна громада
Новомосковський район, Дніпропетровська область
Рішення сесії
від 31 травня 2019р.№ 9
13-а сесія
VII скликання
Про оплату праці міського голови
Опубліковано 03 червня 2019

Керуючись п.5 ч. 1 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, у відповідності до постанов Кабінету Міністрів України від 9 березня 2006 року №268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів» зі змінами та доповненнями, постанов Кабінету Міністрів України від 21 липня 2005 року №614 «Деякі питання віднесення областей та міст до груп за оплатою праці» зі змінами та доповненнями, від 09 грудня

2015 року № 1013 «Про упорядкування структури заробітної плати, особливості проведення індексації та внесення змін до деяких нормативно правових актів», розпорядження голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації від 29 квітня 2010 року №Р185/0/310

«Про віднесення міст Дніпропетровської області до груп за оплатою праці», Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», Перещепинська міська рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Встановити з 01 червня 2019 року міському голові  надбавку за високі досягнення у праці або за виконання особливо важливої роботи у розмірі 50 відсотків посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг посадової особи місцевого самоврядування та надбавки (винагороди) за вислугу років.

2. Дозволити з 01 червня 2019 року здійснювати щомісячне преміювання міського голови щомісяця у розмірі 300 відсотків посадового окладу.

3. Здійснювати преміювання міського голови до державних, професійних, ювілейних дат та визначних дат з життєдіяльності міста у розмірі середньомісячної заробітної плати.

4. Надавати міському голові матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань та допомоги для оздоровлення при наданні щорічної відпустки у розмірі, що не перевищує середньомісячної заробітної плати.

5. Дане рішення діє на період повноважень міської ради VII скликання.

6. Рішення Перещепинської міської ради від  20.12.2016 № 22-8 /VIІ «Про оплату праці» вважати таким, що втратило чинність.

6. Контроль за виконанням  даного рішення покласти на  постійну комісію з питань планування, соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів, питань інвестицій, регуляторної політики, торгівлі, послуг та розвитку підприємництва, питань власності, комунального майна та приватизації.

  Міський голова                                                              В.І. САВЄЛЬЄВ

Додатки
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux