Перещепинська міська об'єднана територіальна громада
Новомосковський район, Дніпропетровська область
Рішення сесії
від 10 жовтня 2019р.№ 129
15-а сесія
VII скликання
Про надання дозволу на встановлення інженерної вежі для надання телекомунікаційних послуг ТОВ «ДНІПРОВСЬКА ТЕЛЕКОМ КОМПАНІЯ»
Опубліковано 18 жовтня 2019

Розглянувши заяву директора ТОВ «ДНІПРОВСЬКА ТЕЛЕКОМ КОМПАНІЯ» Криворучко В.М., про надання дозволу на встановлення інженерної вежі для надання телекомунікаційних послуг на території с. Багате Новомосковського району Дніпропетровської області, керуючись Законом України «Про регулювання містобудівної діяльності», законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» Законом України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», Перещепинська міська рада

В И Р І Ш И Л А

        1. Надати ТОВ «ДНІПРОВСЬКА ТЕЛЕКОМ КОМПАНІЯ» дозвіл на встановлення інженерної вежі на земельній ділянці площею 0,0100 га для надання телекомунікаційних послуг за адресою: с. Багате (біля мисливського будинку по вул. Козиря) Новомосковського району Дніпропетровської області за рахунок земель житлової та громадської забудови Багатського старостинського округу.

        2. Контроль за виконанням рішення покласти на комісію з питань земельних відносин та земельного кадастру, з питань планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою.                                                                             

МІСЬКИЙ  ГОЛОВА                                                                    В.І. САВЄЛЬЄВ

Додатки