Перещепинська міська об'єднана територіальна громада
Новомосковський район, Дніпропетровська область
Рішення сесії
від 10 жовтня 2019р.№ 130
15-а сесія
VII скликання
Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) ФГ «ЮНІСТЬ»
Опубліковано 18 жовтня 2019

Розглянувши заяву директора фермерського господарства «ЮНІСТЬ» Крамарь Анатолія Івановича про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), керуючись ст. 55 ЗУ «Про землеустрій», ст. 92, 121, 122 та р. X Перехідних положень ЗКУ, ЗУ «Про місцеве самоврядування в Україні», Перещепинська міська рада

В И Р І Ш И Л А :

        1. Надати фермерському господарству «ЮНІСТЬ» дозвіл на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 25,0000 га для ведення фермерського господарства (01.02), за межами населеного пункту, за рахунок земель комунальної власності Перещепинської міської ради Новомосковського району Дніпропетровської області, кадастровий номер 1223210500:02:020:1000.

    2. Контроль за виконанням рішення покласти на комісію з питань земельних відносин та земельного кадастру, з питань планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою.                                                                                                  

МІСЬКИЙ  ГОЛОВА                                                                    В.І. САВЄЛЬЄВ

Додатки