Депутатський корпус
опубліковано 15 грудня 2020 року о 14:54

Список депутатів

закріплених за територіями населених пунктів 

Перещепинської міської громади VIII скликання  

з\п

Прізвище, власне ім’я, 

по батькові депутата

Закріплена територія

Номер телефону депутата

1

Білик Олена Богданівна

м.Перещепине – мікрорайон Кільченський, мікрорайон Орільський буд. 1–2, 3;

0979327680

2

Погоріла Ніна Степанівна

м.Перещепине – мікрорайон Орільський буд. 12–21;

0984317473

3

Годованик Олег Леонідович

м.Перещепине – мікрорайон Орільський буд. 2А, 8–11А;

0973442850

4

Пред Олена Павлівна

м.Перещепине – вул.Калинова буд.5; вул.Проектна, мікрорайон Орільський буд. 4–7;

0672574651

5

Сачава Олександр Дмитрович

м.Перещепине – вул.Кутузова, вул.Огородня, вул.Орденоносна, вул.Полтавська, вул.Робоча, вул.Соборна буд. 1–86, 88, 90, 92, 94–96; пров.Вишневий, пров.Кустарний, пров.Луговий, пров.Упорний

0979183399

6

Ільїн Дмитро Іванович

м.Перещепине – вул.Геологічна, вул.Гоголя, вул.Дніпровська, вул.Запорізька буд. 2–44, 46, 48; вул.Кільченська, вул.Суворова, вул.Хорошуна, пров.Новий, пров.Парківський

0978847799

7

Мотрій Олександра Миколаївна

м.Перещепине – вул.Базарна, вул.Набережна, вул.Приорільська, вул.Світанкова, вул.Українська, вул.Шевченка буд. 9–77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101–101А, 103–105, 107, 109;

0975846281

8

Копитько Марина Григорівна

м.Перещепине – вул.Весела, вул.Горького, вул.Заводська, вул.Козача, вул.Крайня, вул.Красна, вул.Межева, вул.Миру, вул.Нагорна, вул.Польова

0985035986

9

Славна Наталія Вікторівна

м.Перещепине – вул.Барвиста, вул.Гвардійська, вул.Запорізька буд.45, 47, 49–104; вул.Кайдацька, вул.Молодіжна, вул.Нахімова, вул.Сонячна, вул.Ярослава Мудрого буд. 1–38, 40, 42–44, 46–52, 54–58, 60, 62–98;

0979228479

10

Малихін Василь Михайлович

м.Перещепине – вул.Калинова: 2–4, 6–103; вул.Незалежності, вул.Ювілейна

0672557207

11

Галка Валерій Миколайович

м.Перещепине – вул.Квітнева, вул.Степова, вул. Мотуза, пров. Затишний

0675661636

12

Шестопалова Вікторія Володимирівна

м.Перещепине – вул.Верхня до 50, вул.Шевченка: 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 106, 108, 110–197; вул.Ярослава Мудрого: 39, 41, 45, 53, 59, 61, 100–144; вул. 40 років Перемоги

0979209518

13

Старченко Олег Володимирович

вул.Соборна: 87, 89, 91, 93, 101–127; вул.Верхня з 50, вул. Мотуза, пров.Затишний

0975962977

14

Стрибка Дмитро Олександрович

м.Перещепине – вул.Вербна, с.Козирщина, с.Малокозирщина, с.Олександрія, с.Свічанівка, с-ще Вишневе

0979285769

15

Коваленко Віра Андріївна

с.Багате, с.Рівне

0975575617

16

Кушнерик Петро Степанович

с.Панасівка

0968492316

17

Ромашенко Валентина Василівна

с.Голубівка – вул.Базарна: 1–9, 11–13, 17; вул.Весела: 1–50Б, 52–74, 76–114А; вул.Козача, вул.Крайня, вул.Набережна: 1, 3–17, 18; вул.Нагорна, вул.Суворова, вул.Українська: 1–20, 21А–34, 35, 37–43А, 45, 47, 49–63; вул.Центральна: 1–59; пров.Вишневий, пров.Південний, пров.Північний, пров.Спортивний, с.Голубівка – вул.Кравченка: 27А, 29, 36; вул.Українська: 21, 34А, 36; вул.Цвіткова: 1–3, 5, 7А;

0631005865

18

Біляков Станіслав Миколайович

с.Голубівка – вул.Вигінна, вул.Запорізька, вул.Кравченка: 1–27, 28, 29А–34А, 38; вул.Лесі Українки, вул.Молодіжна, вул.Новоселівська, вул.Садова, вул.32-ої танкової бригади

0985356595

19

Кобилянська Ольга Григорівна

с.Голубівка – вул.Базарна: 10, 14, 23–29; вул.Весела: 51, 75, 124; вул.Вокзальна, вул.Калинова, вул.Лисенка, вул.Межева, вул.Миру, вул.Набережна: 2, 17А, 19–31; вул.Низова, вул.Соборна, вул.Українська: 44, 46, 48; вул.Упорна, вул.Цвіткова: 4, 6–7, 8–79; вул.Центральна: 60–139; с.Голубівка – вул.Виноградна, вул.Зелена, вул.М.Ведмідя, вул.Польова, вул.Степова, вул.Шевченка,

0972976509

20

Плахотній Володимир Васильович

с-ще Кільчень

0676353079

21

Селіхов Павло Іванович

с-ще Миролюбівка – вул.Будівельна, вул.Миру, вул.Степова, вул.Тупікова, вул.Центральна, с.Троїцьке

0676631815

22

Булава Світлана Станіславівна

с-ще Миролюбівка – вул.Весела, вул.Вишнева, вул.Залізнична, вул.Низова, вул.Новоселівська, вул.Садова, вул.Трансформаторна, вул.Шкільна, с.Воскресенівка

0977165844

23

Цвілій Дмитро Вікторович

с.Керносівка, с.Ганнівка, с.Орілька

0985503404

24

Явтушенко Ніна Григорівна

с.Михайлівка

0986247655

25

Мельник Леонід Йосипович

с.Левенцівка

0967875415

26

Явтуховська Лариса Миколаївна

с.Шандрівка, с.Новошандрівка

0973452681

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux