Депутатський корпус
опубліковано 05 лютого 2019 року о 17:16

Список депутатів Перещепинської міської ради по округам

 

  ПІБ

Номер 

округу

Склад округу

Телефон

Коваленко  Віра Андріївна

1

м.Перещепине – мікрорайон Кільченський, мікрорайон Орільський: 1–2, 3;

0975575617

Сачава Олександр Дмитрович

2

м.Перещепине – мікрорайон Орільський: 12–21;

0979183399 

Кобеза Андрій Михайлович

3

м.Перещепине – мікрорайон Орільський: 2А, 8–11А;

0972670511

Чечеленко Олександр Юрійович

4

м.Перещепине – вул.Калинова: 5; вул.Проектна, мікрорайон Орільський: 4–7;

 0675221663

Винокурова Карина Валеріївна

5

м.Перещепине – вул.Кутузова, вул.Огородня, вул.Орденоносна, вул.Полтавська, вул.Робоча, вул.Соборна: 1–86, 88, 90, 92, 94–96; пров.Вишневий, пров.Кустарний, пров.Луговий, пров.Упорний

 0682072538

Ільїн Дмитро Іванович

6

м.Перещепине – вул.Геологічна, вул.Гоголя, вул.Дніпровська, вул.Запорізька: 2–44, 46, 48; вул.Кільченська, вул.Суворова, вул.Хорошуна, пров.Новий, пров.Парківський

 0978847799

Канівець Артем Олександрович

7

м.Перещепине – вул.Базарна, вул.Набережна, вул.Приорільська, вул.Світанкова, вул.Українська, вул.Шевченка: 9–77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101–101А, 103–105, 107, 109;

 0974812240


Копитько Марина Григорівна

8

м.Перещепине – вул.Весела, вул.Горького, вул.Заводська, вул.Козача, вул.Крайня, вул.Красна, вул.Межева, вул.Миру, вул.Нагорна, вул.Польова

 0985035986

Бабін Володимир Іванович

9

м.Перещепине – вул.Барвиста, вул.Гвардійська, вул.Запорізька: 45, 47, 49–104; вул.Кайдацька, вул.Молодіжна, вул.Нахімова, вул.Сонячна, вул.Ярослава Мудрого: 1–38, 40, 42–44, 46–52, 54–58, 60, 62–98;

0672670070

Лук’яненко Володимир Володимирович

10

м.Перещепине – вул.Калинова: 2–4, 6–103; вул.Незалежності, вул.Ювілейна

0689433880

Малихін Василь Михайлович

11

м.Перещепине – вул.Квітнева, вул.Мотуза, вул.Степова, пров.Затишний

0672557207

Ломака Ірина Іванівна

12

м.Перещепине – вул.Верхня, вул.Соборна: 87, 89, 91, 93, 101–127; вул.Шевченка: 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 106, 108, 110–197; вул.Ярослава Мудрого: 39, 41, 45, 53, 59, 61, 100–144; вул.40 років Перемоги

 0676353101

Копачевський Микола Михайлович

13

м.Перещепине – вул.Вербна, с.Козирщина, с.Малокозирщина, с.Олександрія, с.Свічанівка, с-ще Вишневе

 0973871212

Самсонюк Світлана Вікторівна

14

с.Багате, с.Рівне

 0976837913

Жмур Павло Васильович

15

с.Панасівка

0963020475

Ткаченко Юрій Леонідович

16

с.Голубівка – вул.Базарна: 1–9, 11–13, 17; вул.Весела: 1–50Б, 52–74, 76–114А; вул.Козача, вул.Крайня, вул.Набережна: 1, 3–17, 18; вул.Нагорна, вул.Суворова, вул.Українська: 1–20, 21А–34, 35, 37–43А, 45, 47, 49–63; вул.Центральна: 1–59; пров.Вишневий, пров.Південний, пров.Північний, пров.Спортивний

0964514334

Васильченко Сергій Миколайович

17

с.Голубівка – вул.Вигінна, вул.Запорізька, вул.Кравченка: 1–27, 28, 29А–34А, 38; вул.Лесі Українки, вул.Молодіжна, вул.Новоселівська, вул.Садова, вул.32-ої танкової бригади

0963309929

Тітова Оксана Миколаївна

18

с.Голубівка – вул.Кравченка: 27А, 29, 36; вул.Українська: 21, 34А, 36; вул.Цвіткова: 1–3, 5, 7А;

0975020103

Кобилянська Ольга Григорівна

19

с.Голубівка – вул.Базарна: 10, 14, 23–29; вул.Весела: 51, 75, 124; вул.Вокзальна, вул.Калинова, вул.Лисенка, вул.Межева, вул.Миру, вул.Набережна: 2, 17А, 19–31; вул.Низова, вул.Соборна, вул.Українська: 44, 46, 48; вул.Упорна, вул.Цвіткова: 4, 6–7, 8–79; вул.Центральна: 60–139;

0972976509

Яцун Євгенія Василівна

20

с.Голубівка – вул.Виноградна, вул.Зелена, вул.М.Ведмідя, вул.Польова, вул.Степова, вул.Шевченка, с-ще Кільчень

0986012624 

Литовченко Тетяна Іванівна

21

с-ще Миролюбівка – вул.Будівельна, вул.Миру, вул.Степова, вул.Тупікова, вул.Центральна, с.Троїцьке
0968552937
Сторожук Наталія Олексіївна

22

с-ще Миролюбівка – вул.Весела, вул.Вишнева, вул.Залізнична, вул.Низова, вул.Новоселівська, вул.Садова, вул.Трансформаторна, вул.Шкільна, с.Воскресенівка

 0966406357

Купріянов Микола Валерійович

23

с.Керносівка, с.Ганнівка, с.Орілька

0676354007

Вільховий Сергій Вікторович

24

с.Михайлівка

0676354061

Мельник Леонід Йосипович

25

с.Левенцівка

0967875415

Володько Олександр Григорович

26

с.Шандрівка, с.Новошандрівка

 0676354033