Семінар для бібліотечних працівників Перещепинської міської ОТГ.
опубліковано 09 серпня 2019 року о 11:50

      7 серпня в приміщенні КЗК «Центральна  публічна бібліотека Перещепинської міської ОТГ» відбувся семінар для бібліотечних працівників КЗК «Централізована система публічних бібліотек Перещепинської міської об'єднаної територіальної громади Дніпропетровської області»  з теми: «Соціокультурна місія бібліотеки у збереженні і розвитку  історичної пам'яті».

    Відкрила семінар директор КЗК – Селіхова Ю.М.. В своїй промові вона нагадала про стратегічний розвиток бібліотек в умовах децентралізації, їх значення в суспільному  і духовному житті громад, впровадження в роботі  бібліотечних закладів новітніх технологій та переосмислення функцій бібліотек з урахуванням сучасного стану та тенденцій соціально-економічного становища.

    Фахівці центральної міської бібліотеки надали консультації з питань трансформації бібліотек, обумовлених  вимогами та запитами користувачів, наголосили, що бібліотеки є і залишаються єдиними інформаційними центрами з надання  та отримання необхідної інформації  мешканцям регіону в умовах сьогодення.

       Ми народились і живемо в Україні. Тут корінь роду нашого. Наша історія, сьогодення і майбутнє.  Без знання минулого неможливо побачити майбутнє.  А знання історії рідного краю, того, що оточує змалку, сприяє вихованню гідного громадянина, справжнього патріота України.

    Основним лейтмотивом консультацій була краєзнавча діяльність бібліотек, бо на сучасному етапі бібліотеки виступають чи не єдиними збирачами, упорядниками та розповсюджувачами  побутово-обрядового,  культурно-мистецького та літературного надбання краю. Були запропоновані бібліотечним працівникам нові форми  подання краєзнавчої інформації різним категоріям користувачів бібліотек та мешканцям наших населених пунктів з використанням нетрадиційних електронних носіїв та малих форм друкованої продукції.                                           

Провідний методист

  Дорошенко О. П.