Семінар бібліотечних працівників Перещепинської міської об’єднаної територіальної громади з теми «Формат просування книги до користувачів різних вікових категорій як імідж бібліотеки
опубліковано 11 квітня 2019 року о 17:11

        10  квітня  2019 року в приміщенні Центральної публічної бібліотеки Перещепинської міської об’єднаної територіальної громади відбувся семінар для бібліотечних працівників КЗК «Централізована система публічних бібліотек Перещепинської міської об’єднаної територіальної громади Дніпропетровської області» з теми «Формат просування книги до користувачів різних вікових категорій як імідж бібліотеки».

        Підготовлені фахівцями консультації та виступи поглибили знання бібліотечних працівників з

урізноманітнення заходів  по залученню  мешканців регіону до книги та читання; створення сприятливих, комфортних умов в приміщеннях бібліотек для роботи з книжковою продукцією; проведення змістовного дозвілля  з використанням сучасних форм популяризації друкованої продукції з полиць бібліотек. Особливу увагу приділили роботі з користувачами-дітьми, бо як висловлювався В.Сухомлинський - «Людина, для якої книжка вже у дитинстві стала такою необхідною, як скрипка для музиканта, як пензель для художника, ніколи не відчуває себе обділеною, збіднілою і спустошеною». Були запропоновані  нові, креативні форми роботи з користувачами,  інформаційними виданнями; розглядались питання створення  читацьких зон, для більш зручної та змістовної  роботи наших користувачів.

        Під час  виступу директора   вирішувались робочі та професійні питання,  розглядались теми подальшої роботи бібліотек  та участі їх в конкурсах, оглядах, грантах, що сприяло б подальшому іміджу та рекламі бібліотек.         

        Працівники відділу обслуговування центральної бібліотеки презентували літературний портрет «Нескорена доля Ганни Світличної»  до  80-річчя від дня народження поетеси.